Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai gali būti naudojami rinkodaros tikslais, statistiniais tikslais ir norint pritaikyti paslaugą individualiems vartotojo poreikiams. Interneto naršyklėje, iš kurios naudojate, galite pakeisti slapukų tvarkymo nustatymus. Jei naudositės šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymų, jie bus saugomi atmintyje.
Pradinis puslapis Registracija
Informacija apie atsiskaitymą
Pirmas vardas * Pavardė *
Gatvė * Miestas *
Pašto kodas * Valstybė *
El. Pašto adresas *
Telefonas *
Transportas
Transporto būdas *
Kiti nustatymai
Prisijungimo slaptažodis * Vėl prisijungimo slaptažodis *
Laiškas užsakymo patvirtinimui
Taisyklės ir sąlygos
KLIENTŲ APTARNAVIMAS

APMOKĖJIMAS

Banko pavedimas:

Po užsakymo į Jūsų nurodyta el. paštą bus išsiųstas automatiškai suformuotas sistemos užsakymo patvirtinimas su nurodytais banko rekvizitais, nurodyta suma už prekes perveskite į mūsų nurodytą banko sąskaitą.
Paskirtyje nurodykite užsakymo numerį kuris prasideda WOBJ....
Užsakymo numerį jūs gausite el. paštu vos tik atlikę užsakymą. Užsakymo PVM Sąskaita faktūra gausite tą pačią arba sekančia darbo dieną ir siuntos kodą taip pat. Prekės bus išsiųstos po to, kai mes gausime apmokėjimą į mūsų banko sąskaitą.

Grynais :
Atsiskaitymas grynais galimas tik atsiimant prekes mūsų atsiėmimo punkte Klaipėdoje, prieš tai jas užsakę el.parduotuvėje ir nurodę kad atsiimsite pats prekes.

PRISTATYMAS
Visiems užsakymams pristatymas yra nemokamas per 1/2 d.d. per Omniva paštomatus
Prie kiek vienos prekės yra nurodytas terminas gavimo, dauguma dalių užsakius gausite per 1/2 d.d., tačiau yra ir tokių kur gali tekti palaukti ir pora savaičių. (Pavizdžiui "KONI" gamintojo amortizatoriai pristatomi per maždaug 14/18 dienų)

**Taip pat prašome atkreipti dėmesį, jog karantino laikotarpiu dėl padidėjusio siuntų skaičiaus transporto bendrovės gali retkarčiais pavėluotai pristatyti siuntas, tai nėra dažnas reiškinys, bet įspėjame, kad taip gali nutikti. Dėkojame už supratingumą. PREKĖS GRĄŽINIMAS ARBA PAKEITIMAS
Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo pristate jas atgal į mūsų atsiemimo punktą Klaipėdoje arba pasinaudoję Omniva grąžinimo forma Flipo.lt portale, kur per Omniva paštomatus prekės atkeliaus mums atgal. Jei įvyko klaida ir gavote ne tokias prekes kokias užsakėte ar prekės yra brokuotos tuomet grąžinimas Jums nieko nekainuos, dėl kitų priežaščių grąžinimas kainuos pagal Omniva nustatytas kainas, tai yra 3€ su PVM.
Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 7/30 dienų (priklausomai nuo laikotarpio užimtumo) jei apmokėjimas buvo darytas pavedimu ir jei prie grąžinimo yra pridėtas grąžinimo lapas kurį gaunate užpildę grąžinimo formą, jei prekė pristatoma į mūsų buveinę Klaipėdoje pinigai grąžinami prekės grąžinimo metu. 
Prekės, kurios buvo pažeistos, išpurvintos arba jų pakuotės pažeistos, purvinos ar ant pakuotės užklijuotas grąžinimo lipdukas dėl kuriuo buvo sugadinta pakuotės prekinė išvaizda - atgal nepriimamos.
Pagal spec.užsakymą užsakytos ir atvežtos prekės yra negrąžinamos.
SVARBU : Prie grąžinamų prekių būtina pridėti grąžinimo forma kurią gausite iš Flipo tinklapio suformavę grąžinimą arba jei nėra galimybės atspausdinti tuomet atsiųskite ją PDF formatu į mūsų paštą orders@zeusauto.lt iš kur gavote užsakymo patvirtinimą, kitu atveju Jūsų grąžinimo procesas gali užtrukti žymiai ilgiau, kadangi grąžintos prekės be grąžinimo formos yra atidedamos į šoną ir negalime garantuoti operatyvaus jų grąžinimo apdorojimo dėl didelio siuntų skaičiaus. 

Grąžinimo forma : https://www.flipo.lt/parduotuves/zeusauto-lt

Galite pasirinkti arba grąžinti prekę arba pakeisti į kitą tokia pačią arba kitą Jūsų norima įsigyti prekę.
Kilus neaiškumams prašome kreiptis : orders@zeusauto.lt arba telefonu 8 601 14544


GARANTIJA (REKLAMACIJA)
Visoms prekėms taikoma 24mėn gamintojų garantija. Jei nuo pirkimo nepraėjo 24mėn ir pirkta detalė ne be tinkama naudoti turite teisę grąžinti mums prekę atgal kuri bus išsiųsta dalies gamintojams patikrai. Patikra dažniausiai trunka nuo 30 iki 90 dienų. 


--------------------------------

Bendra informacija apie duomenų tvarkymą

1. Asmens duomenų tvarkymo aprėptis

Apskritai renkame ir naudojame asmeninius vartotojų duomenis tokia aprėptimi, kuri galėtų užtikrinti tinkamas svetainės funkcijas, turinio bei paslaugų kokybę. Tai atliekame reguliariai ir tik gavę mūsų klientų sutikimą leisti rinkti ir naudoti asmeninius duomenis. Išimtis galioja tais atvejais, jei nėra galimybės pareikalauti išankstinio sutikimo arba jei duomenų tvarkymas numatytas pagal įstatymą.

Asmens duomenys bus renkami tik tuo atveju, jei užsisakydami patys sutiksite teikti apie jus informaciją. Kitais atvejais svetainė be jūsų sutikimo jūsų duomenimis naudosis tik siekdama vykdyti ir tvarkyti jūsų užsakymą. Kai visi užsakymo formalumai bus atlikti ir užsakovas sumokės visą sutartą kainą, jūsų duomenimis bus draudžiama naudotis, jie bus ištrinti tik pasibaigus mokestinės ir komercinės informacijos saugojimo laikotarpiui.

 

2. Asmens duomenų perdavimas

Siuntų siuntimo ir ekspeditorių vykdomo tiekimo tikslais Jūsų vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą nurodysime savo sutartiniams siuntų paslaugų teikėjams – ir prireikus duomenų tvarkytojams, – kad jie galėtų įvykdyti tiekimo užsakymą ir susisiekti su Jumis norėdami pranešti apie tiekimą ir jį suderinti.

Su tuo susijusio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas, jei Jūs mums davėte aiškų sutikimą. Jei duomenis tvarkyti būtina siekiant pagal sutartį patiekti prekes, teisinis pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas. Su tuo susijusio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas taip pat yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas (interesų derinimas, grindžiamas mūsų interesu Jums sklandžiai patiekti prekes Jums tinkamiausiu laiku).

Visus pirmiau nurodytus duomenis ištrinsime ne vėliau kaip pasibaigus teisės aktuose nustatytam garantijos terminui, jei pagal galiojančius teisės aktus neturėsime pareigos arba teisės duomenis saugoti ilgiau.

3. Slapukų naudojimas

Duomenų apdorojimo aprašas ir aprėptys (paieškos įpročių analizė)

Mes naudojame svetainėje slapukus, kurie mums praverčia analizuojant vartotojo paieškos įpročius. Tam tikslui gali būti kaupiami šie duomenys:

1. paieškos frazės;
2. puslapių peržiūros dažnis;
3. naudojimasis svetainės funkcijomis.

Sukaupti vartotojų duomenys bus įslaptinti techninėmis priemonėmis ir vartotojui prieiga prie šių duomenų bus nepasiekiama. Duomenys nebus saugomi kartu su kitų vartotojų duomenimis.


4. Registracija
 Duomenų tvarkymo aprašas ir aprėptys

Mes siūlome vartotojams galimybę registruotis mūsų svetainėje pateikiant asmeninius duomenis. Duomenys užšifruotame įvesties šablone įrašomi ir perduodami tik interneto paslaugų teikėjui. Registruojantis būtina nurodyti šiuos duomenis:

1. el. paštą;
2. slaptažodį;
3. kreipinį, vardą, pavardę.
4. kontaktinis numeris
5. pristatymo adresas

Registruojant duomenis reikia gauti vartotojo leidimą juos tvarkyti.