Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai gali būti naudojami rinkodaros tikslais, statistiniais tikslais ir norint pritaikyti paslaugą individualiems vartotojo poreikiams. Interneto naršyklėje, iš kurios naudojate, galite pakeisti slapukų tvarkymo nustatymus. Jei naudositės šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymų, jie bus saugomi atmintyje.
 Odos priežiūros komplektas K2 G421
 Odos priežiūros komplektas K2 G421

Odos priežiūros komplektas

GamintojasK2
Kodas
„TecDoc®“ numerisG421
Kainos jungiklis
Maž. kaina Pir. kaina
Po 4 Dienos (Omniva)
Po 4 Dienos (Omniva) Minėtos prekių prieinamumas galioja siunčiant užsakymą
Po rytojaus 16:45
Pagrindinis sandėlis
25.95
21.45
Pirkimo kaina su PVM 25.95
Pirkimo kaina be PVM 21.45
Mažmeninė kaina su PVM 25.95
Mažmeninė kaina be PVM 21.45
Informacija Analogai

Odos priežiūros komplektas G421 K2

Oda yra viena kilniausių medžiagų, naudojamų transporto priemonės interjere - daranti įtaką automobilio prestižui ir naudojimo patogumui. Nesvarbu, ar nusipirkote savo automobilį šiandien, o gal prieš keletą metų - jei viduje yra odiniai apmušalai, visada gera juo pasirūpinti.

K2 Auron Strong - geriausias pasirinkimas įvairioms senoms ir sunkioms apleistoms odoms. Skirtas valyti ypač nešvarius ir nerestauruotus odinius sėdynių, vairo ir kitų automobilio dalių apmušalus. Puikiai atkuria dar niekada neišvalytų odinių apmušalų išvaizdą.

„K2 Auron Strong“ rinkinyje yra keturi išskirtiniai gaminiai, specialiai sukurti tam, kad įkvėptų ir nešvarių odos apmušalų atgaivinimą ir apsaugotų nuo įtrūkimų. Puikių produktų formų ir formų naudojimo priežastis buvo užtikrinti optimalų efektyvumą ir paprastą naudojimą. Nesvarbu, kaip gera esate prižiūrėdama automobilį - „K2 Auron Strong“ rinkinys padeda greitai ir lengvai pašalinti net labiausiai užsispyrusius nešvarumus.

K2 Auron Strong rinkinyje yra:
K2 Auron Cleaner Strong - valymo putos, pasižyminčios didesne galia. Specialiai sukurtas pašalinti labai senus ir sunkius nešvarumus. Geriausi įmanomi valymo rezultatai ir trumpas naudojimo laikas yra pagrindiniai privalumai. Specialiai skirtas profesionalams, kur valymo procesas yra svarbus veiksnys. Dėl didesnės valymo galios pakanka naudoti produktą vieną kartą - reguliariam naudojimui rekomenduojame „K2 Auron Cleaner“.
K2 Auron Protectant - apsaugo odą nuo dilimo, įtrūkimų ir rankų prakaito sugėrimo (jei odinis vairas). Užtikrina odos minkštumą ir elastingumą, todėl oda yra atsparesnė pažeidimams.
„K2 Auron Brush“ - valymo šepetėlis su minkštais šereliais, skirtas subtilių odos apmušalų ar medžiagų valymui. Pagaminta iš aukščiausios kokybės komponentų, tvirto dizaino. Puikiai valo net sunkiausiai pasiekiamus odos paviršius. Nepažeidžia odos paviršiaus, nepalieka dryžių ir puikiai tinka rankoje.
K2 mikropluoštas - universalus, lazeriu išpjautas, pūstas mikropluoštas, skirtas subtiliam įvairių paviršių, tokių kaip oda, plastikas ar dažai, valymui ir džiovinimui. Puikiai sugeria vandenį, todėl gali būti labai skirtas odai džiovinti. Verta žinoti: kad jūsų odiniai apmušalai būtų optimalios būklės, valymui ir apsaugai rekomenduojama reguliariai naudoti „K2 Auron“ rinkinį (kartą per 3 mėnesius).

Specifikacijos Odos priežiūros komplektas K2 G421

[SEOPremiumProductDetailInformatioCarApplicationsTitle][1285, Falsenull, lt]

OE numeriai Odos priežiūros komplektas G421 iš gamintojų K2