Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai gali būti naudojami rinkodaros tikslais, statistiniais tikslais ir norint pritaikyti paslaugą individualiems vartotojo poreikiams. Interneto naršyklėje, iš kurios naudojate, galite pakeisti slapukų tvarkymo nustatymus. Jei naudositės šia svetaine nekeisdami slapukų nustatymų, jie bus saugomi atmintyje.
 Keramikos dangos komplektas K2 G030
 Keramikos dangos komplektas K2 G030

Keramikos dangos komplektas

GamintojasK2
Kodas
„TecDoc®“ numerisG030
Kainos jungiklis
Maž. kaina Pir. kaina
Po rytojaus (Omniva Pristatymas)
Po rytojaus (Omniva Pristatymas) Pristatymo terminas galioja užsakymą pateikus iki
Šiandien iki 16:45
Pagrindinis sandėlis
61.17
50.55
Pirkimo kaina su PVM 61.17
Pirkimo kaina be PVM 50.55
Mažmeninė kaina su PVM 61.17
Mažmeninė kaina be PVM 50.55
Informacija Analogai

Keramikos dangos komplektas G030 K2

Keraminė danga
Keraminė danga šiuo metu pasaulyje žinoma kaip patvariausia dažų ir kitų paviršių apsaugos forma. Tai užtikrina aukščiausią apsaugos lygį ir daug didesnį kietumą nei sunkiausi lakai. Panaudojus ant dažų paviršiaus, ant jo susidaro skaidrus ir nematomas 2-3 mikronų storio sluoksnis, kurio dėka dažai yra visiškai izoliuoti nuo visų išorinių veiksnių poveikio.

Technologija
Remdamiesi naujausiomis technologijomis, sukūrėme produktą, reikalingą reikliausiems automobilių entuziastams, užtikrinant 100% pasitenkinimą galutiniu efektu. Keraminė danga K2 GRAVON yra vienas novatoriškiausių mūsų siūlomų produktų, pagrįstas nanotechnologijomis ir griežtai sukurtas siekiant užtikrinti geriausią rezultatą.

Privalumai
K2 GRAVON apsaugo paviršių nuo įbrėžimų, purvo, UV spindulių, druskos, paukščių išmatų, liūčių ir medžių sulčių, vabzdžių liekanų, korozijos ir mechaninių pažeidimų, kuriuos sukelia, pavyzdžiui, akmens smūgiai.

Taip pat apsaugo nuo blizgesį mažinančių defektų atsiradimo, ypač nuo apskritimo įbrėžimų. Keraminės dangos dėka transporto priemonės vaškuoti nereikia. Be to, dėl puikių nešvarumų atstumiančių ir savaime išsivalančių savybių, taip pat gali sumažėti automobilio plovimo poreikis.

Priešingai nei vaškams, keramikos dangos negalima nuplauti cheminėmis priemonėmis, todėl tai yra pats stabiliausias būdas, žinomas paviršiaus apsaugai. Vienintelis būdas pašalinti dangą yra mašininis poliravimas. Ši danga taip pat apsaugo nuo grafiti, nes dažai nelimpa prie paviršiaus ir gali būti lengvai pašalinami.

Taikymas
K2 GRAVON dangą galima dengti ne tik ant dažų, bet ir ant gumos, plastiko, metalo ir stiklo. Jis gali būti labai rekomenduojamas įvairioms automobilių, jachtų, aviacijos ir pramonės reikmėms.

Nurodymai
Optimalios naudojimo sąlygos:

Paviršiaus temperatūra tarp 10-35 ° C.
Taikyti patalpose arba tamsesnėse vietose.
Nenaudokite esant pernelyg drėgnoms sąlygoms.
Paviršiaus paruošimas:

Nuvalykite ir kruopščiai išdžiovinkite dažus.
Dažų paviršiuje neturėtų būti dervų, purvo, vaškų, aliejų ir originalios gamintojo apsaugos. Norėdami pašalinti visus likusius nešvarumus dažų mikroelementuose, naudokite K2 CLAY BAR.
Dažų defektai ir įbrėžimai turėtų būti poliruoti, pvz. naudojant poliravimo mašiną ir K2 LUSTER poliravimo pastas.
Naudojimas:

Prieš dengdami keraminę dangą, kruopščiai nuriebalinkite dažus naudodami K2 KLINET riebalų šalinimo priemonę ir K2 BONA mikropluoštą.
Gerai suplakite buteliuką ir 6–8 lašus įlašinkite į sausą servetėlę, dengiančią aplikatorių.
Taikykite kryžminiu judesiu ant paviršiaus, ne didesnio kaip 50x50cm, vienu metu.
Leiskite dangai veikti 1–2 minutes, esant apytiksliai temperatūrai. 20 ° C, tada paviršių nupoliruokite mikropluošto skudurėliu (aukštesnė temperatūra sutrumpins džiūvimo laiką, žemesnė temperatūra padidins). Neleiskite dangai išdžiūti ant dažų.
Užbaigus pirmąjį sluoksnį, palaukite mažiausiai 1 valandą, tada tepkite kitą sluoksnį (norint maksimalaus kietumo, rekomenduojama dengti 3 sluoksnius).
Pasirinktinai, baigus paskutinį sluoksnį, K2 GRAVON RELOAD galima pritaikyti papildomam slydimo ir spalvų gyliui.
Po naudojimo:

Palikite automobilį, pageidautina, patalpoje, sausoje vietoje min. 8 valandos.
Per kitas 7 dienas neplaukite automobilio jokiais cheminiais junginiais.
Reguliariai dangos priežiūrai (kas 3-6 mėnesius) rekomenduojama naudoti K2 GRAVON RELOAD.
Komplekto turinys: K2 Gravon 50 ml
Aplikatorius 1 vnt
Aplikatoriaus servetėlės ​​5 vnt
Mikropluošto audinys 1 vnt

Specifikacijos Keramikos dangos komplektas K2 G030

[SEOPremiumProductDetailInformatioCarApplicationsTitle][1305, Falsenull, lt]

OE numeriai Keramikos dangos komplektas G030 iš gamintojų K2